☎  +38 (097) 510 83 78
ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД
 
Виконуємо роботи по встановленню вентильованих фасадів з використанням облицювання з натурального каменю та систем кріплення з алюмінієвого та сталевого профілю.

Різноманіття представлених сьогодні на ринку матеріалів і способів кріплення зовнішнього оздоблення будинків вражає уяву, і одним з найбільш вдалих, відображаючим тенденції світового будівельного ринку, способів облицювання і утеплення будинків і споруд є так званий вентильований фасад.

Конструкція стіни, що отримала назву «вентильований фасад», знайшла використання в будівництві порівняно недавно. Під цим терміном розуміється багатошарова стіна, внутрішнім шаром якої служить відносно тяжкий та міцний матеріал (бетон, цегла). На зовнішній стороні цього шару кріпиться теплоізоляція з відовідпірних матеріалів. Далі, на деякій відстані від теплоізоляції, встановлюється захисно-декоративний екран (природній камінь, керамограніт, металічні касети та ін.), який кріпиться до масивного (внутрішнього) шару стіни через металічний каркас. Конструкція стіни, що отримала назву «вентильований фасад», знайшла використання в будівництві порівняно недавно. Під цим терміном розуміється багатошарова стіна, внутрішнім шаром якої служить відносно тяжкий та міцний матеріал (бетон, цегла). На зовнішній стороні цього шару кріпиться теплоізоляція з відовідпірних матеріалів. Далі, на деякій відстані від теплоізоляції, встановлюється захисно-декоративний екран (природній камінь, керамограніт, металічні касети та ін.), який кріпиться до масивного (внутрішнього) шару стіни через металічний каркас.


Така система дозволяє суттєво зменшити втрати тепла взимку і перегрів будинку, а отже, і розхід енергії на кондиціонування – влітку. Взаємне розташування окремих шарів оптимально по наступним причинам: масивний внутрішній шар стіни являється чудовим акумулятором, що зберігає тепло при тимчасових перебоях в системах теплопостачання взимку та прохолоду при вимкненні кондиціонерів влітку. Теплоізоляція розташована, на відміну від традиційних конструкцій, у найбільш ефективний спосіб (в звичайних стінах вона міститься між зовнішнім та внутрішнім шарами цегли чи бетону, тому зовнішня частина такої стіни не може ефективно працювати в якості системи, що вирівнює температуру в приміщенні). Зовнішній шар захищає розташовані за ним частини стіни від атмосферних впливів. Влітку він виконує функцію сонцезахисного екрану, відбиваючи значну частину падаючого на нього світлового потоку, а повітряний прошарок служить вентиляційним каналом, через який висхідний потік повітря забирає надлишок тепла. Взимку прошарок сприяє відведенню водяних парів, що мігрують з приміщення, і тим самим запобігає зволоженню теплоізоляції. Наявність вентильованого повітряного прошарку само по собі зменшує втрати тепла, тому що він, як буфер, має температуру приблизно на три градуси вище, чим зовнішнє повітря. Теплозахисні властивості вентильованих фасадів являються причиною зменшення температурних коливань в несучій стіні, що знижує небезпеку утворення тріщин.Переваги навісних вентильованих фасадів:
  • Сучасний зовнішній вигляд будинку
  • Підвищення теплоізоляційних властивостей огороджуючих конструкцій споруд
  • Покращення мікроклімату всередині будівлі
  • Можливість виконання фасадних робіт в будь-яку пору року
  • Ремонтопридатність фасаду, низькі видатки на його обслуговування, збільшення строку експлуатації усієї будівлі
Вентильований фасад. Особлива система будови зовнішньої оболонки стіни, що дозволяє зменшити теплові втрати будівлі та захистити від зовнішнього впливу. Виконуємо роботи на багатоповерхових будівлях, по цоколям будинків та на різноманітних спорудах, будь-якої складності.
Внутрішні роботиВнутрішні роботи. Виконуємо весь спектр внутрішніх робіт: штукатурка, стяжка, сантехнічні роботи, монтаж плитки та керамограніта, розводка електрики, шпакліювання, фарбування, монтаж перегородок та стель з гіпсокартону, встановлення вікон, вхідних і міжкімнатних дверей та інше.